O mně

Milá návštěvnice,

jmenuji se Hanka, žiji v Brně a patřím k těm šťastným ženám, které skutečně milují svoji práci.

Ne vždy tomu tak bylo. Jako vystudovaná zdravotní sestra jsem několik dlouhých let pracovala v nemocnici a prošla přes chirurgické a neurologické oddělení až k interně. Celý svůj život v sobě cítím silný záměr pomáhat lidem a ženám zvlášť. Zároveň miluji krásné věci, líčení, módu a kosmetiku - a právě pochopením "sebe sama" jsem objevila, že svoje ideální poslání najdu v péči o ženskou krásu. Doplnila jsem si veškeré potřebné vzdělání a více než čtyři roky jsem získávala neocenitelné dovednosti a praxi v prominentním kosmetickém salonu v mé milované Francii. Návratem zpět do Brna jsem si splnila svůj velký sen - jsem majitelkou úspěšného kosmetického salonu, kde plně využívám získanou praxi zejména v metodách permanentního make-upu či microbladingu obočí. V rámci své akreditace od Ministerstva zdravotnictví pak působím i jako lektorka rekvalifikačních kurzů a můžu tak svoji profesionalitu, um a lásku k práci předávat i účastnicím svých kurzů.

Autorizované kosmetické kurzy Brno

Naučíte se poslední novinky a nejnovější metody v oboru permanentní make-up : microbladingu, stínování obočí, pudrového obočí, očních linek nebo novinek permanentního tetování rtů. Kurzy jsou autorizované, skupinové i individuální.  Po jejich absolvování můžete začít ihned pracovat samostatně bez garanta.

Profesionální lektorky Vás provedou kompletní studijní přípravou, nezbytnou praxí i autorizovanou zkouškou. Studijní plán a výuka jsou uzpůsobeny na míru každé uchazečce, po osobní domluvě může probíhat i o víkendech. 

Prohlédněte si nabídku kosmetických kurzů zde

Jak to u mě vypadá

Moje osvědčení a autorizace


Pro více informací a objednání volejte:
+420 607 757 074