Kosmetický kurz – PERMANENTNÍ PRODLUŽOVÁNÍ ŘAD METODOU ŘASA NA ŘASU, 3D, 4D, 5D, VOLUME

Rozšiřte portfolio svých kosmetických služeb i o permanentní prodlužování řas metodou řasa na řasu a 3D, 4D, 5D včetně volume. Na jednodenním intenzivním kurzu (DVA KURZY V JEDNOM) se naučíte jak práci se samotným materiálem, tak kompletnímu profesionálnímu postupu lepení řas metodou řasa na řasu. Naučíte se vytvořit vějířky v pinzetě a techniku 3D, 4D, 5D a volume lepit na řasu. Zodpovíme si veškeré vaše dotazy a neopomeneme ani potřebnou reálnou praxi na modelkách.

Po absolvování kurzu získáte vysvědčení s kulatým razítkem MZČR a dále také výhodnou slevu na nákup potřebného materiálu - lepidla, sady řas 3D, podložky, pinzety, sklíčka, odmašťovače a gely na řasy.

Ke kurzu získáte slevu na nákup startovacího balíčku příslušenství pro vlastní kosmetickou praxi a možnost dalšího odběru kosmetických přípravků s výraznou slevou. V cenně kurzu jsou zahrnuta také výuková skripta, která Vám zůstanou jako tahák i do praxe. :)

Academy of Beauty - původně za 8 000 Kč, nyní za 6 500 Kč + 500 Kč model

NOVINKA

Kurz Lash lifting s botoxem

Nově se můžete objednat také na jednodenní kurz Lash lifting s botoxem, kde se naučíte profesionální postupy vyživení přírodních řas botoxem.

Academy of Beauty - původně za 6 000 Kč, nyní za 4 000 Kč + 400 Kč model

Objednejte si svůj kurz

+420 607 757 074

nebo vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.