Kosmetický kurz – PERMANENTNÍ PRODLUŽOVÁNÍ ŘAD METODOU ŘASA NA ŘASU, 3D, 4D, 5D, VOLUME

Právě probíhá zápis do letních kurzů. Neváhejte a rezervujte si svůj termín se slevou 500 Kč. Pro absolventky kurzu kompletní kosmetika sleva 1 500 Kč.

Rozšiřte portfolio svých kosmetických služeb i o permanentní prodlužování řas metodou řasa na řasu a 3D, 4D, 5D včetně volume. Na jednodenním intenzivním kurzu (DVA KURZY V JEDNOM) se naučíte jak práci se samotným materiálem, tak kompletnímu profesionálnímu postupu lepení řas metodou řasa na řasu. Naučíte se vytvořit vějířky v pinzetě a techniku 3D, 4D, 5D a volume lepit na řasu. Zodpovíme si veškeré vaše dotazy a neopomeneme ani potřebnou reálnou praxi na modelkách.

Po absolvování kurzu získáte vysvědčení s kulatým razítkem MZČR a dále také výhodnou slevu na nákup potřebného materiálu - lepidla, sady řas 3D, podložky, pinzety, sklíčka, odmašťovače a gely na řasy.

Ke kurzu získáte slevu na nákup startovacího balíčku příslušenství pro vlastní kosmetickou praxi a možnost dalšího odběru kosmetických přípravků s výraznou slevou. V cenně kurzu jsou zahrnuta také výuková skripta, která Vám zůstanou jako tahák i do praxe. :)

Academy of Beauty - původně za 8 000 Kč, nyní za 6 500 Kč

Letní akční cena 6 000 Kč

NOVINKA

Kurz Lash lifting s btoxem

Nově se můžete objednat také na jednodenní kurz Lash lifting s btoxem, kde se naučíte profesionální postupy vyživení přírodních řas btoxem.

Academy of Beauty - původně za 6 000 Kč, nyní za 4 400 Kč

Letní akční cena 3 900 Kč

Jak to vypadá na mých kurzech?

Objednejte si svůj kurz

+420 607 757 074

nebo vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.