Kosmetický kurz – PERMANENTNÍ PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS METODOU ŘASA NA ŘASU, 3D, 4D, 5D, VOLUME

Vzdělávací kurzy probíhají nadále prezenční formou bez omezení, avšak za zvýšených hygienických opatření. Výjimku dostanete také pro cestování mezi okresy.

Právě probíhá zápis do jarních kurzů. Neváhejte a rezervujte si svůj termín.

Rozšiřte portfolio svých kosmetických služeb i o permanentní prodlužování řas metodou řasa na řasu a 3D, 4D, 5D včetně volume. Na jednodenním intenzivním kurzu (DVA KURZY V JEDNOM) se naučíte jak práci se samotným materiálem, tak kompletnímu profesionálnímu postupu lepení řas metodou řasa na řasu. Naučíte se vytvořit vějířky v pinzetě a techniku 3D, 4D, 5D a volume lepit na řasu. Zodpovíme si veškeré vaše dotazy a neopomeneme ani potřebnou reálnou praxi na modelkách (nutná 1 - 2 modelky).

Kurz probíhá od 9 do 17 hodin. V dopoledním bloku probereme lepení metodou řasa na řasu, odpoledne pak metody 2D, 3D, 4D, 5D.

Po absolvování kurzu získáte vysvědčení s kulatým razítkem MZČR.

Proč absolvovat autorizovaný kurz? Více se dozvíte v článku zde

V cenně kurzu jsou zahrnuta také výuková skripta, která Vám zůstanou jako tahák i do praxe. Bohaté občerstvení je také samozřejmostí. :)

Academy of Beauty - původně za 10 000 Kč, nyní za 9 000 Kč

NOVINKA

Kurz Lash lifting s btoxem

Nově se můžete objednat také na jednodenní kurz Lash lifting s btoxem, kde se naučíte profesionální postupy vyživení přírodních řas btoxem.

Academy of Beauty - původně za 6 000 Kč, nyní za 4 400 Kč


Pro více informací a rezervace volejte:
+420 607 757 074


Jak to vypadá na mých kurzech?

Objednejte si svůj kurz

+420 607 757 074

nebo vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.