Autorizovaný kosmetický kurz – PERMANENTNÍ MAKE-UP

Právě probíhá zápis do jarních a letních kurzů. Neváhejte a rezervujte si svůj termín se slevou 1 000 Kč.

Rozšiřte své znalosti - získejte novou klientelu. V autorizovaném kurzu PERMANENTNÍ MAKE-UP na Vás čeká unikátní spojení teorie i praxe v oboru porušení integrity kůže. Stále populárnější kosmetická metoda permanentního make-upu si získává oblibu napříč generacemi. Krásná - a to bez dlouhých minut strávených ráno před zrcadlem - chceme být přece každá! Naučte se tedy ušetřit svým klientkám tolik cenný čas a získejte oficiální vysvědčení o úspěšně vykonané odborné praxi a zkoušce i vy.

Po absolvování kurzu získáte autorizované vysvědčení s kulatým razítkem MZČR nahrazující školní vzdělání. Dále také výhodnou slevu na nákup profesionálního tetovacího přístroje a potřebného materiálu - anestetik, čepelek, pera, barev či gelu na následnou péči o ošetřenou pokožku.

Ke kurzu získáte slevu na nákup startovacího balíčku příslušenství pro vlastní kosmetickou praxi a možnost dalšího odběru kosmetických přípravků s výraznou slevou. V cenně kurzu jsou zahrnuta také výuková skripta, která Vám zůstanou jako tahák i do praxe. :)

Academy of Beauty - původně za 28 000 Kč, nyní za 25 000 Kč

Letní akční cena 24 000 Kč

Jak to vypadá na mých kurzech?

Objednejte si svůj kurz

+420 607 757 074

nebo vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.