Autorizovaný kosmetický kurz – KOSMETIKA

Na základě studijního postupu a délky kurzu stanoveného a schváleného MZČR absolvujete komplexní výuku teorie i praxe v oboru kosmetika. Získáte jak základní znalosti potřebné pro samostatnou praxi, tak spoustu praktických rad, tipů a informace o nejnovějších kosmetických trendech. Osvojíte si problematiku péče o pleť, základní způsoby ošetření pleti, úpravu obočí či speciální líčení pro svatby či jiné významné události.

Po absolvování kurzu obdržíte vysvědčení s kulatým razítkem MZČR nahrazující školní vzdělání. Dále také výhodnou slevu na nákup značkové kosmetiky

Ke kurzu získáte slevu na nákup startovacího balíčku příslušenství pro vlastní kosmetickou praxi a možnost dalšího odběru kosmetických přípravků s výraznou slevou. V cenně kurzu jsou zahrnuta také výuková skripta, která Vám zůstanou jako tahák i do praxe. :)

Academy of Beauty - původně za 18 000 Kč, nyní za 12 000 Kč + 2 500 Kč zkouška

POZOR! Od února 2019 musím kvůli vyšším nákladům na prostory a materiál zdražit tento kurz na 14 000 Kč. Neváhejte a využijte ještě poslední šance objednat kurz za původní cenu.

Jak to vypadá na mých kurzech?

Objednejte si svůj kurz

+420 607 757 074

nebo vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.