Přípravky pro domácí bělení zubů

Vybavte se pomocníky pro zářivý úsměv! V našem studiu si můžete zakoupit sortiment pro domácí bělení zubů německou metodou PEARLSMILE®, od kompletní sady pro domácí použití, až po doplňkové přípravky pro ochranu bělosti a zdraví zubů.


Sada pro domácí použití "HOME SET PEARLIGHT"

Pokud nemáte dostatek času k návštěvám studia, zajisté oceníte rychlého domácího pomocníka, se kterým budou vaše zuby zářit zdravím a leskem raz dva. Systém PEARLIGHT je velmi snadný na použití nejen doma, ale i na cestách. Můžete ho navíc využívat opakovaně, kdykoliv je potřeba. Sadu můžete využívat dlouhodobě bez jakýchkoliv zdravotních rizik, současně si můžete vždy dokoupit samostatný gel či aplikátor pro další členy domácnosti.

Podívejte se na video, jak jednoduše a bez velkých nároků lze domácí sadu použít.

Profesionální systém PEARLIGHT obsahuje:

1x PEARLSMILE® GEL 15 ml (pro 3 ošetření)

1x Aktivační lampa PEARLSMILE® PS-02 (5pcs LED)

1x silikonový aplikátor s upevněním

3x perlové ubrousky

2x baterie AA


PEARLSMILE® gel, PEARLSMILE® aplikátor

Pro dlouhodobé využívání vaší základní sady "HOME SET PEARLIGHT" si můžete kdykoliv dokoupit samostatný bělicí gel či silikonový aplikátor. Aktivační lampu se studeným světlem je možné připevnit na každý ze zakoupených aplikátorů, sadu tak můžete sdílet i s dalšími členy domácnosti.


Perlové ubrousky "PEARLWIPES"

Drobné a praktické ubrousky pro rychlé přeleštění zubů využijete po každém jídle či výrazném nápoji jako ochranu před potravinářskými barvivy. Pravidelným používáním perlových ubrousků podpoříte dlouhotrvající bělost vašeho úsměvu. Drobný ubrousek pouze navlečete na prst a jemně jím několikrát přejedete povrch zubů. Můžete jej tak diskrétně použít i na cestách.

Obsah balení: 24 kusů perlových ubrousků.


Zubní prášek "PEARLSHINE"

Bělicí zubní prášek je vhodné používat jak zcela samostatně, tak jako podporu po aplikaci bělícího gelu PEARLSMILE®. Prášek můžete přimíchat ke své obvyklé zubní pastě a využít při běžném čištěním zubů, pomáhá odbarvit pigment zubní skloviny a odstraňovat zubní kámen. Patří k nepostradatelné výbavě kuřáků.

Obsah balení: 75 g prášku "PEARLSHINE"

Přípravky pro domácí bělení zubů

Sada pro domácí použití "HOME SET PEARLIGHT"

2 900 Kč

PEARLSMILE® gel, PEARLSMILE® aplikátor

1 300 Kč

Perlové ubrousky "PEARLWIPES"

300 Kč

Zubní prášek "PEARLSHINE"

1 000 Kč

Objednejte si přípravky pro domácí bělení zubů

+420 607 757 074

nebo vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.