Bělení zubů PEARLSMILE®

NOVINKA V AKCI!

Vyzkoušejte novou a velice účinnou metodu pro Váš krásný úsměv se slevou 20%.

Krásné tváři vévodí zářivý úsměv! Vyzkoušejte v našem studiu inovativní a velmi šetrnou metodu bělení zubů PEARLSMILE®, se kterou dosáhnete jasně viditelných výsledků už po jediné návštěvě. Na rozdíl od tradičních metod, PEARLSMILE® je založena na aplikaci gelu, který se následně aktivuje LED lampou se studeným světlem. V zubní tkání se tak odbarví nežádoucí pigmentace, ovšem není jakkoliv narušena sklovina či zdraví zubu. Více informací také na: www.pearlsmile.cz

Přijďte si ke mě do salonu v Brně pro zářivý úsměv!

Ukázka bělení zubů

Je bělení metodou PEARLSMILE® bezpečné?

Kosmetické bělení zubů metodou PEARLSMILE® bylo podrobeno mnohými testy, které prokazatelně potvrdily, že metoda je zcela bezpečná, bezbolestná a bez vedlejších účinků. Samotný bělicí gel, vyráběný v Německu, prošel přísnými toxikologickými zkouškami potřebnými pro kosmetický přípravek na bělení zubů a splňuje podmínky směrnice 2011/84/EU o kosmetickém bělení zubů. Svým působením odbarvuje pigmentové látky v zubní sklovině, neporušuje tak rovnováhu kyselin ani nedehydratuje zubovinu.

Jak samotné bělení zubů probíhá?

Klient v průběhu celého ošetření sedí v pohodlném ergonomickém křesle ve tvaru "vajíčka", s vestavěným hudebním přehrávačem, zesíleným rámem a mechanismem pro otáčení o 360 stupňů. Procedura začíná vyhodnocením stávajícího odstínu zubů klienta, aby bylo možné porovnat výsledný efekt bělení. Kosmetička - zdravotní sestra následně naplní bělicí gel na speciální zubní aplikátor, kterým gel šetrně proniká k povrchu zubů, a nastaví LED lampu pro aktivaci zubního gelu. Studené světlo LED lampy současně chrání zuby před nadměrným vysoušením a eliminuje jakékoliv podráždění dásní. Kompletní ošetření trvá necelou hodinu.

Co dělat po samotném ošetření?

Bělicí gel působí i po ošetření, přibližně dalších 90 minut. Bezprostředně po ošetření tedy není vhodné jíst a pít. Vzhledem k tomu, že zuby jsou po proceduře náchylnější k opětovné pigmentaci, doporučuje se dále vyvarovat v průběhu dalších dvou dní kouření a jídel a nápojů obsahujících výrazný pigment. Pro dlouhotrvající účinek metody je vhodné doplnit běžné čištění zubů i o použití bělicí prášku PEARLSMILE®.

Jak to u mě vypadá?

Bělení zubů PEARLSMILE®

AKCE -20%

Bělení zubů ve studiu

AKCE 

2 800 Kč

(původně 3360 Kč)

Objednejte si bělení zubů

+420 607 757 074

nebo vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.